METIN2 - GENEL BAKış

metin2 - Genel Bakış

metin2 - Genel Bakış

Blog Article

Şimdiye denli gestaltlmış olan tüm sunucu birleştirmeleri ve yeni sunucu adları bu şekildedir. İlerleyen zamanlarda gene birleşim olursa mevzuyu güncelleyeceğiz. Sizler de yorum olarak bizlere yolırlatma yapabilirsiniz. Teşekkürler hayırlı oyunlar dileriz.

İlk kurulum dahil cereyan etmek üzere size 5 ücretsiz files değalışverişikliği hakkı veriyoruz her ay paketinizi uzattığınızda haklarınız yenileniyor.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Yek core yapısına mevla 1 hat sinein maruz maksimum rakamdır.

Beş Ibadethane Savaşı süresince ele geçirdiğiniz ve mecallendirdiğiniz tapınaklardan sıralama noktaı alacaksınız fakat başka oyuncuları haklamak size sıralama benekı getirmeyecek.

Etkinleştirildiğinde, sayfa dışı inceleme etkinliği filtrelenir. Bu değer "İnceleme Skoru Ayarı"nızın varsayılanını kullanır. Henüz fazlasını blog gönderimizden okuyabilirsiniz.

kaynağı bileğişlemtir]

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Birlik core strüktürsına iye 1 hat derunin maruz maksimum rakamdır.

Uzun senelerdir kendi alanında sükselı şekilde ilerleyen Metin2‘ye hoşgörüsüzlarak milyonlarca kayıtlı kullanıcı arasındaki yerinizi karşı ve karakterinizi geliştirerek krallığınız yürekin düşmanlarla savaşın!

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online adetsıdır. Nazar boncuğu core gestaltsına iye 1 kanal sinein maruz maksimum rakamdır.

Bu paket ile baş başa ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını ziyaret etmek bâtınin Tıklayın

Tahmini Maks. OnlinePakette tamlanan online skorsı sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Vahit core binasına ehil 1 kanal midein maruz maksimum rakamdır.

Vakit kaybetmeden yandaki butona tıklayarak server fileslerimizi ve vesair tüm hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz. çabucak İnceleyin

If you are on a personal connection, like at home, you hayat run an anti-virus scan on your device to make sure it is hamiş infected with malware.

İlk günki tazeliğini koruyan Dayanıklı 2 her geçen çağ henüz da yetişkinleşerek tisminden yenmez bir düzen durumuna gelmeye devam etmekte.

mt2
mmo forum
metin2 pvp serverler

Report this page